Eguski International | PANO KLİMASI
16691
page-template-default,page,page-id-16691,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-eguski,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

PANO KLİMASI

EGUSKİ , Foxairtech Cooler Systems ürünleri ile Bursa / TÜRKİYE sanayi kentinde bulunan bir grup panel klima uzmanı tarafından geliştirilmiştir.

Tekstil gibi Türk sanayi kuruluşlarının panel soğutma ihtiyaçlarının karşılanması için tasarlanmış olan Foxairtech ürünleri profesyonel ihracat kadromuzun geçen süreç içerisindeki tecrüsi ile Bursa/Türkiye’deki üretimini gelişen rekabet ortamında bir adım daha ileriye taşıyarak 2021 yılı ikinci yarısında üretimini ve satış ağını İspanya’da istihdam etmektedir.

Özel İmalat Kabiliyetimiz

Özel imalat, özel tasarım kabiliyetimiz ve pano kliması konusundaki tecrübelerimiz sayesinde çok hızlı biçimde, müşteri bazlı ürünler oluşturulabilmekteyiz.

Hızlı Teslimat Kabiliyetimiz

Foxairtech Ürettiği Kabin Soğutucular, Chillerlar ve Üniteleri müşterilerimizin talimatları doğrultusunda termin ve planlamalarına uygun zamanında teslim eder. Gerektiğinde kurulum desteği yanında danışmanlık hizmeti de verir.

Tüketici Ürün Uyumluluğu Kabiliyetimiz

Tüketici ürünleri ile uğraşan şirketlerin ürünleri ile %100 uyum sağlayan ürünler imal ediyor ve müşterilerine sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Doğru Ürün Danışmanlığı Kabiliyetimiz

Müşterilerimizin doğru ürüne ulaşmaları için onları teknik raporlarımızla teşvik ediyor. Özellikle enerji geri dönüşümü konusunda doğru kanala yönlendirmeye gayret ediyoruz.

Tedarik ve Erişebilirlik Kabiliyetimiz

Tüm ürünlerimiz için kolay yedek parça erişimini müşterilerimize garanti ediyoruz. Dilerseniz firmamız üzerinden dilerseniz her hangi bir elektro marketten ürünlerimizin yedek parçalarına erişiminizi garanti ediyoruz.

Bakım ve Onarım Kabiliyetimiz

Markası ve modeli ne olursa olsun her hangi bir marka elektrik pano soğutucunuzu sizin için onarıyor bakımını yapıyor ve servis hizmetlerini veriyoruz.